MENÜ

Teslimat

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Tüm ürünlerimize web sitemiz üzerinden online sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi online kredi kartı, kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme ile yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yada ürünlerimizle ilgili soru sormak isterseniz 0 (232) 469 1956 ve 0530 712 46 56 nolu Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Sipariş Alt Limiti: 250 TL
(“Urla” ve “Çeşme” Bölgesi için: 500 TL)
Soğuk Zincir ve Kendi Personelimiz ile
ÜCRETSİZ TESLİMAT


 Siparişlerinizin Teslimatını Nasıl Yapıyoruz?

Üretimin yanısıra, hazırladığımız tüm ürünleri sağlığa en uygun ve en hijyenik şekilde sizlere ulaştırmaktan da sorumluyuz. Özenle hazırladığımız siparişlerinizi vakumlayarak paketliyoruz ve dağıtımını soğuk zincir ile yapıyoruz. Her aşaması kendi kontrolümüzde olan operasyonumuzla, doğal etlerimizi ve katkı maddeleri ve koruyucu kimyasallar içermeyen doğal içerikli ürünlerimizi en sağlıklı ve güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.
Kargo ile değil, +4 derecedeki soğutuculu araçlarımız ve kendi dağıtım personelimiz ile soğuk zinciri kırmadan kapınıza teslim ediyoruz.


İzmir İlçelere Göre Dağıtım Günlerimiz:

Websitemizde sipariş ekranına adresinizi girdikten sonra , ilçenize göre listelenen teslimat günleri arasından size uygun olan günü görebilirsiniz. Siparişinizin ulaşım süresi yoğunluğa ve lokasyona göre değişiklik gösterdiği için saat sözü veremiyoruz. Yaklaşık teslimat saat aralığını öğrenmek için teslimat gününüzde destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu süreçteki anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Siparişlerinizi dağıtım gününden önce 18.00'e kadar vermeniz gerekmektedir. Teslimatlarımız gün içinde 12.00-18.00 arası yapılmaktadır.SALI: BORNOVA - KARŞIYAKA - BAYRAKLI - EVKA3

ÇARŞAMBA: GAZİEMİR - BUCA - GÖZTEPE - GÜZELYALI

CUMA: ALSANCAK - BALÇOVA - NARLIDERE - GÜZELBAHÇE

CUMARTESİ: URLA - ÇEŞME